




Essager F698 USB+PD 100Вт Quick Charge 3.0 автомобільний зарядний пристрій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Essager F698 USB+PD 100Вт Quick Charge 3.0 автомобільний зарядний пристрій (ECCAC-QTZ01)
Автомобільний зарядний пристрій Essager F698 дозволяє заряджати пристрої дуже швидко і підтримує всі стандарти USB, PD. Його можна підключати до автомобільної бортової мережі з напругою 12-24В. Виготовлено з високотехнологічного алюмінію.
Одним із беззаперечних переваг даного зарядного пристрою є розмір, при своїх невеликих розмірах пристрій досить потужний і може забезпечувати живлення Вашого гаджета потужністю до 100 Вт.
Технічні характеристики:
Виробник: Essager
Модель: F698
Тип: адаптер в прикурювач
Вхідна напруга: 12-24V
Вихід USB-A: 5V-4.5A, 4.5V-5A, 9V-2A, 12V-2.92A (35Вт)
Вихід Type-C PD: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A (65Вт)
Загальний вихід: 100 Вт Max














| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Ширина | 28 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Входное напряжение | 12 В |
- Цена: 995 ₴


