




Essager ES-CC07 USB+PD QC4.0 30 вт автомобільний зарядний пристрій Blue, Black
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Essager ES-CC07 USB+PD QC4.0 30 вт автомобільний зарядний пристрій Blue, Black
Автомобільний зарядний пристрій Essager дозволяє заряджати пристрої дуже швидко і підтримує всі стандарти USB. Його можна підключати до автомобільної бортової мережі з напругою 12-24В. Виготовлено з високотехнологічного алюмінію.
Одним із беззаперечних переваг даного зарядного пристрою є розмір, при своїх невеликих розмірах пристрій досить потужний і може забезпечувати живлення Вашого гаджета з струмом зарядки до 4.8А
Технічні характеристики:
Виробник: Essager
Тип: адаптер в прикурювач
Вхідна напруга: 12-24V
PD Type-C: Вихід: 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A
USB-A: Вихід: 4.5V-5A, 5V-4.5A, 9V-3A, 12V-2.5A
Загальний вихід: 30 Вт
Розмір: 46.6х24.05мм
Матеріал: алюмінієвий сплав + ABS пластик
Колір: Black, Blue, Purple
Наявність кольорів уточнюйте














| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Ширина | 24.05 мм |
| Глубина | 46.6 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Цвет | Синий |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Сменные наконечники |
| Входное напряжение | 12 В |
- Цена: 450 ₴



