




Essager Dual USB 36 Вт QC3.0 автомобільний зарядний пристрій 5V 3A з вольтметром
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Essager Dual USB 36 Вт QC3.0 автомобільний зарядний пристрій 5V 3A з вольтметром
Автомобільний зарядний пристрій Essager дозволяє заряджати пристрої дуже швидко і підтримує всі стандарти USB. Його можна підключати до автомобільної бортової мережі з напругою 12-24В. Виготовлено з високотехнологічного алюмінію.
Одним із беззаперечних переваг даного зарядного пристрою є розмір, при своїх невеликих розмірах пристрій досить потужний і може забезпечувати живлення Вашого гаджета з струмом зарядки до 4.8А
Технічні характеристики:
Виробник: Essager
Тип: адаптер в прикурювач
Вхідна напруга: 12-24V
USB1: Вихід: 5V-3A, 9V-2A, 12-1.5A
USB2: Вихід: 5V-3A, 9V-2A, 12-1.5A
Загальний вихід: 36 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Ширина | 34 мм |
| Глубина | 64.5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Цвет | Серебристый |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Входное напряжение | 12 В |
- Цена: 450 ₴






